Moabo Humvees Dviračių Pluošto Maišelį Lauko Jojimo Įrangos Nuoma Siju Paketo Kamufliažas Drabužių Maišą Digital Camo Galiniai Raukčio Krepšys

€106.79

-34%

€161.81

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: juta, camo juosta, krepšys bicycl, humvee modelis, dviračio krepšys galinis krepšys, saadle dviračio krepšys galinis, atveju įtaisą, g šoko žiūrėti, dviračių kambarys, dviračio krepšys.

naujas 2015 hummer drabužių serija, spalvos hummer siju rankinės , įskaitant: 1. A siju paketas, 2. Mobiliojo telefono maišelį, (3) balno krepšiai, 4. Hummer taktinis devil stick, 5.žvaigždžių ir juostų siuvinėjimas lazdą velnias, 6. Taktinis velnias posted MOABO, 7. Balno krepšiai, diržai.

Pakuotės in vitro sluoksnis visi patvirtinti importuojamų 600 d drobės audinys gaminti, importuoti PVC padengto audinio viduje, efektyviai užkirsti kelią vandens, gali maksimali riba yra rainproof poveikį lietingą dieną, liniuotas su importuojamų rezervo medvilnės, veiksmingai apsaugoti santvaros vamzdžių] į [[atsparus įbrėžimams, veiksmingai apsaugo stabdžių perdavimo linija], ontologijos yra teigiamas MOLLE sistema, gali būti pagal reikalavimus, mount telefono stotelės (mažas), žibintuvėlis, ryšių įranga, pirmosios pagalbos rinkinys, siurblys, asmens įrengta bakalėjos maišai ir kt.Vietoje yra vokietijos kamufliažas kamufliažas/Amerikos/prancūzų kamufliažas/Amerikos vietovės skaitmeninio kamufliažas/juoda džiunglės, iš viso penki.

Produktas yra skirtas MONTAGUE/jos karinės plėtros sulankstomų dviračių, visiškai sukurta karinių paklausa, ir po pirkimo vienetas bandymo ir pakeitimas vietoje.MOABO siju krepšys su didelio modulio funkcijos ir medžiagos itin griežti reikalavimai, ir siekiama MONTAGUE/HUMMER nuoma specialios lyginimo struktūra su linijiniu būdu, atidžiai išradingai pakeitimo išsamiai dizaino, be to, siekiant patenkinti karinės specifikacijas, atlikdami modulio funkcija, daugiau teikti labiausiai pilną kūno danga, įmontuota 5 mmepe buferinės medžiagos, rankenos susidūrimai gali įvykti bet kuriuo metu.Atskirti su nailono audinio vidaus patentų, dizaino, stabdžių linijas ir perdavimo linija, išvengti vielos žalą dėl pakartotinės operacijos arba poveikio kūno dažai.Šis produktas yra absoliučiai tvirtumą ir ilgaamžiškumą, ir nutraukti visas sagtis ir užtrauktuko dizainas, be to, galite išvengti žalos kūno dažai, taip pat yra lengvas rezultatų!

MOABO siju paketą, specialios paskirties, JAVsu MOLLE, vežančių (moller) sistemos, policijos užduotis, žvalgybos patrulis, atsižvelgiant į asmeninius įpročius mount tvirtinimas prie plieninių konstrukcijų s maišą, maišą, pavyzdžiui, šaudmenų, ginklų, tokių kaip įvairių tipų įranga.Laisvalaikio važinėti galite suknelė mobiliojo telefono krepšiai, PDA kišenėje, komplektai, medicininiai rinkiniai, pavyzdžiui, įrangos, kompiuterių ir įspėjamoji lemputė suknelė.

modelis Trimatis Modelis
Forma Trimatis Modelis
Dviračio krepšys tipas vamzdžio krepšys ( automobilis prieš maišelį )
Talpa Kita
Modelio Numeris TBB014
Specifikacija other
Storis 2.5 vielos
Naudoti Kelionės
Produktas dviračio krepšys
Klasifikacija Nustatyti
Formos Aikštė
Taikomas Vietos Gyvenamasis Kambarys
Funkcija Eco-Friendly
Tipas Laikymo Krepšiai
Medžiaga Oxford

Panašūs produktai