Virtuvės Maišytuvai Smart Jutiklis Pull-Out Karšto ir Šalto Vandens, Įjunkite Maišytuvą Bakstelėkite " Smart Touch Spray Bakstelėkite Virtuvės Maišytuvai Patogu

€35.17

-22%

€45.67

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: automatinis jutiklio bakstelėkite, maišytuvas sienos, žalvario virtuvės bakstelėkite, vonios maišytuvas, dušo jungiklis, Dušo Sistema, kempingas dušo smart, aukso maišytuvas virtuvės jutiklis, vonios bakstelėkite, eva smart dušo.

Virtuvės Maišytuvai Smart Jutiklis Pull-Out Karšto ir Šalto Vandens, Įjunkite Maišytuvą Bakstelėkite " Smart Touch Spray Bakstelėkite Virtuvės Maišytuvai Patogu

Paklausti, santechniko įdiegti jį užtikrina teisingą jos įrengimą:

Prašome turi patirties ir kvalifikuotų specialistų, siekiant įdiegti.

1. Pirma, kruopščiai skalauti, smėlio, kanapių ir purvo, vandens įleidimo vamzdis, daug kartų.

2. Maišytuvas su karšto ir šalto vandens tiekimo vamzdis turi būti prijungtas teisingai, su kuriomis susiduria maišytuvas, prijungus karšto vandens į kairę ir šalto vandens į dešinę.

3. Jėgos turi būti subalansuotas, montavimo metu, ir tinkamas raktas turi būti pasirinktas.Venkite pernelyg didelė jėga, prievarta diegiant ir žalingų komponentų.

4. Kriterijai, siekiant sėkmingai diegti: nėra nuotėkio vandens lašas; nepalieka jokių pėdsakų.

Pastaba: maišytuvas neturėtų būti iškilioji ir trinamas su kietais objektais, ir nepalikite cementas, klijai, kt.paviršiaus maišytuvas.

Naudojimą ir techninę priežiūrą, siekiant užtikrinti tinkamą naudoti:

1. Pakelkite rankeną (apie 30 laipsnių), kai rankena yra linguodavo į dešinę, šaltą vandenį, palaipsniui didėja, karštas vanduo palaipsniui mažėja, ir, galiausiai, šaltas vanduo yra kaitinti iki maksimumo.

Karštas vanduo išjungtas; karštas vanduo palaipsniui didėja, kai rankena yra linguodavo į kairę, iki maksimalios, šalto vandens sumažėja, ir pagaliau yra išjungtas.

2. Kai kėlimo rankenos (atviras), ar paspaudus rankenėlę (close), arba pasukant į kairę ir dešinę, jei norite nustatyti santykį, šalto ir karšto vandens, šis veiksmas turėtų būti švelnus ir sunku švytuoklė turėtų būti vengiama.Pernelyg didelę jėgą sukelti dirbtiniu žalą ir įtakos tarnavimo laiką.

Perspėjimas: Kai maišytuvas yra netinkamai veikė arba įdiegta, ir nėra vandens slėgio šalto vandens pusės, ten bus aukštos temperatūros vandens srautą.Prašome atkreipti dėmesį, kad išvengti nudegimų.

Pastaba: negalima leisti vaikams ir senyvo amžiaus žmonėms valdyti ir naudoti atskirai.

Perspėjimas: nenaudokite maišytuvas rankena, turėklai, palaikyti arba jėga.

3. Pasirinktinai, metalinės žarnos vonia maišytuvas ir dušo maišytuvas turėtų būti saugomi gamtos ištemptas valstybės, o ne ritė juos maišytuvas, kai jo nenaudojate.

Pastaba: Nėra miręs kampas gali būti sudaroma ne sąsajos tarp metalo žarna ir maišytuvas kelią žarna nebūtų sudaužyti ar sugadinti.

Perspėjimas: Kai maišytuvas yra įjungtas, triukšmas yra sukurtas.Dydis triukšmas yra susijęs su vandens tiekimo slėgis, srautas, srautas ir dujotiekio ypatybės.

Užtikrinti ilgalaikio naudojimo-priežiūros

1. Nuplaukite paviršių maišytuvas su švariu vandeniu, dažnai ir nusausinkite minkštu audiniu.

2. Švelnus, neutralaus skysčio ir bespalvė stiklo valiklis gali būti naudojamas švarus paviršiaus dėmes ir apimties filmus, kuriuos sunku pašalinti;

3. Vengti kontakto su bet rūgštinė valymo, poliravimo šiurkščių abrazyvų arba medžiagos, abrazyvinės valymo priemonės, audiniai, popierius, rankšluosčiai, muilas ir kt.

4. Kai vandens slėgis yra didesnis nei 0.02 MPa, jei vandens našumas yra gerokai sumažinta arba vandens srautas skiriasi, jūs galite atsukti barboterio vandens išleidimo iš čiaupo.

Nuplaukite ir atsigauti.

cabezal de ducha led douchette lavabo cheveux
cocina accesorio Namų Tobulinimas
Vonios Kambario Aksesuarai cabezal de ducha de alta presion
Dušo kabinos forma /
Tipas Ilgalaikio Pasukti Tipas
Dušo Galvutė chuveiro
dušo kabina dušą
Paviršiaus Apdaila NĖRA
Stilius Vienas Vadovas
Vandenį taupanti dušo galvutė dušo galvutė nerūdijančio plieno
Modelio Numeris Dušo Galvutė
dušo galva filtras doccetta per rubinetto lavandino
Dušo Galvutė Funkcija Vandenį Taupanti Dušo Galvutės
Yra Protingas Prietaisas No
Prekės Pavadinimas LISM
Medžiaga Nerūdijančio Plieno
Diegimo Tipas Prie Sienos Tvirtinamas

Panašūs produktai