SPEEDWOW 2cm 2,5 cm 3cm Stiklo Pluošto Metallic Šilumos Skydas Šiluminė 6 Pėdų Rankovės Izoliuoti laidai Žarna, Dangtelis Gaubtų Automobilių Reikmenys

€10.03

-30%

€14.33

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: oneplus z, šilumos skydas, stiklo pluošto vamzdžių stiklo pluošto, žarnos mova, šiluminės apsaugos viela, flanšas golf, akinių maišelis, lcd p smart, golfo radaras, stiklo kojos.

SPEEDWOW 2cm 2,5 cm 3cm Stiklo Pluošto Metallic Šilumos Skydas Šiluminė 6 Pėdų Rankovės Izoliuoti laidai Žarna, Dangtelis Gaubtų Automobilių Reikmenys

Šilumos Įkapė yra pagamintas iš aukštos temperatūros vardinis stiklo pluošto audinio su aluminized išorinis susiduria.Pats, kaip Šilumos Apvalkalą, bet su papildoma galimybe hook & loop uždarymo dizainas kartu atidaryti kraštus.Be to, reikia pašalinti vieną galą prijungti laidai, kabeliai ir žarnelės, tiesiog wrap Šilumos Gaubtų apie kokia poreikius, apsaugos ir artimus kraštus.

Patogus hook & loop sukurta kraštus

Atlaiko 500°F tiesioginis nuolatinis/2000°F spinduliuojamos šilumos

Nereikia pašalinti laidai ir žarnos

Lengvai trimed ilgio

Galima daug ilgių ir skersmens, kad pritaikymas: laidai, kuro linijas, stabdžių linijas, įsiurbimo vamzdžiai, vamzdeliai, žvakės laidai, kabeliai, baterijos, A/C, žarnos, ir daugiau.

Skirti Vidutinio Karščio:

Nerekomenduojama vartoti, ar prieš antraštes, išmetamųjų vamzdžių arba labai karštų paviršių (lydymosi temperatūra Velcro fastener yra apie 325Fº), Gali būti naudojama apie 90% underhood srityje, kai įdiegta.

Siekiant geriausių rezultatų, sandarinimo rankovės galuose su lipnia folijos juosta, trauktis vamzdžių arba nerūdijančio plieno laikiklis dirželiams.Rankoves yra laidžios visada apšiltinti elektros gnybtai, kad jis gali liestis su rankovėmis.Siekiant užtikrinti tinkamą tinka, leisti papildomą kambarį už alkūnės (pavyzdžiui: 90 ºc lenkimo 3/4" vamzdis netelpa į 3/4" I. D. Rankovės, Tokiu atveju jums reikės 1" I. D. arba didesnis)

*Be montavimo Įrankis & Nr instrukcija yra Įtrauktas, Profesionalų Montavimą, Rekomenduojama*

VISOS prekės yra visiškai Naujos, jeigu nenurodyta kitaip sąrašą.Mes parduodame "PASIDARYK pats" (Do It Yourself) Straipsniai, išskyrus kelias išimtis.Mes priimame jokios atsakomybės moko jus, kaip įdiegti.Profesionalus montavimas yra labai rekomenduojama.

Aprašymas:

Medžiaga:Stiklo Pluoštas

Spalva:Sidabrinė

Automobilio markė Universalus
Ilgis 6 Feet
Medžiaga Stiklo Pluošto
Modelio Numeris TS00458
Pritaikymas Izoliuoti Laidai Žarna, Dangtelis
spalva SIDABRINĖ
Skersmuo 2cm / 0.75 tam,2,5 cm / 1in,3cm / 1.25 į
Prekės Pavadinimas SPEEDWOW

Panašūs produktai