EYSDON 5X Barlow Lęšis 1.25" Metalas, Visiškai Padengtas Židinio Nuotolis Extender Astronominiai Teleskopai Su M42 Kamera T2 Temas

€7.25

-34%

€11.15

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: suderinta celestron, barlow lęšis, 3x barlow, astrofotografia fotoaparatas, telescop, monokuliariniai telescop, astronomijos teleskopas profesinės, vaiko žiūronai, 2x barlow, asus teleskopo vaizdo kamera.

Produkto Aprašymas:

Gamintojas: EYSDON Priartinimas: 5X Telscope Sąsaja: 1.25 Cm Objektyvo Danga: Multi-sluoksnis Padengtas Lęšių Medžiaga: Optinio Stiklo(Vienas Įgaubtas Lęšis) Okuliaro Įterpimo Gylis: 27mm Rankovės Medžiaga: Metalo Fotografija T2 Sriegis: M42*0.75 Pikis Spalva: Juoda

Paketas Apima:

1 x Barlow Lęšis 2 x Dulkių Dangtelį

Atkreipti Dėmesį:

Į barlow lęšis " vaidmuo yra ne pagerinti vaizdo kokybę, tačiau, kad būtų patogiau;Net gerai padarė barlow bus šiek tiek žalos, dėl vaizdo kokybės;Kai barlow objektyvo ir okuliaro naudojant kartu ir didinimas yra per didžiausią didinimo į barlow lęšis stebėjimo poveikis yra beveik lygus nuliui arba vaizdo tampa neryškus;siekiant sumažinti įtaką vaizdo;kruopščiai atrinkti barlow skirtingu didinimo.

5X BARLOW LĘŠIS

Tai EYSDON 5x barlow lęšis gali suteikti daugiau didinimas esamą okuliarai pamatyti detales, mėnulis ir intervalai jupiterio aiškiai.Galite naudoti barlow lęšis su mažos galios okuliaro, todėl, kaip rezultatas, jums bus ne tik gauti didelės galios didinimą, bet taip pat išlaikyti išėjimo skylę savo okuliaro;laikyti patogiai stebėti su platų vaizdą.

5X Priartinimas

5 kartus padidinti bet 1.25" okuliarą.tai barlow lęšis veiksmingai dvigubai padidina okuliarai savo kolekciją.

Ryškus Ir Aiškus Vaizdas

MVS plačiajuosčio ryšio danga optinis objektyvas leidžia nuodugniau ir išsamiau, ne mėnulio paviršiaus ir kitos planetos aiškiai.

Pilnai Metalinis Korpusas Su Kamera T2 Sriegis Sąsaja

Išorinis Sriegis Pabaigoje-M42x0.75 Galite naudoti fotoaparato T2 adapterio prijunkite Kameros tiesiogiai. (Ps:T-ring ši Demo nėra įtrauktos į paketą ir reikia įsigyti atskirai) Metalo rankovės medžiaga:Aukštos kokybės už ilgalaikį naudojimą.

Objektyvo Danga Kelių sluoksnis Padengtas
Fotografija T2 Sriegis M42*0.75 Pikis
Prekės Pavadinimas EYSDON
Lęšių Medžiaga Optinio Stiklo(Vienas Įgaubtas Lęšis)
Modelio Numeris 90451
Telscope Sąsaja 1.25 cm
Didinimas 5X
Okuliaro Įterpimo Gylis 27mm
Rankovės Medžiaga Metalo
Tipas Monokuliariniai

Panašūs produktai