YYHS-30 Yuba Ventiliatorius Variklio Yuba Lubų Variklio Išmetamųjų dujų Ventiliatoriaus Variklio Siųsti Kondensatorius Visiškai Vario Viela

€21.43

-7%

€23.29

Nauja prekė

1 Prekės

Žymos: ceil ventiliatorius, kondensatoriai cbb60, kondensatorius cbb60, yj58 12, 3010 ventiliatorius, imx290 sony, kondensatoriaus ventiliatorius, išmetamųjų dujų varikliai., dewstop vonios kambarys, ventiliatorius, rudenį garliava.

modname=ckeditor

1. Mūsų varikliai yra pažymėtas išėjimo galia pagal nacionalinės 3C standartas, yyHS-30 7W, ir YHS-40 10W.

2. Būtinai patikrinkite, ar įrenginio dydį, prieš perkant variklį.

3. Variklis turi įvairių veleno ilgis, prašome būti tikri, kad įvertinti veleno ilgis ir dydis virš pavasarį, prieš pasirenkant.

4. Variklis gali suktis ir atvirkštinių.Paprastai, vonia ba variklis su keturių kvadratinių lemputes, pasukamas, ir multi-funkcinis vonia Ba variklis ant pakabinamų lubų yra priešinga.

Nesvarbu, kokios markės vonios suteneris, integruotą lubų, ventiliatorius, kaip ilgai, kaip dydis yra tinkamas, gali būti naudojamas.

6. Pajungimo būdas: pirmasis žingsnis yra prijunkite mėlyną liniją (žalia linija) variklio galia linijos, raudona linija, variklio nulinės linijos ir tada prie vieno galo kondensatorius linija, o geltona linija variklį prie kitos linijos kondensatorius.

Pateikdami užsakymą, atkreipkite dėmesį, kad jums reikia norint pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę.

Kilmės KN(Kilmės)

Panašūs produktai